אחרי החינה

אחרי החינה, איך מארגנים חתונת בוטיק אינטימית?

בעולם החתונות, נדמה כי מדי יום קופץ טרנד חדש. כל כמה חודשים מעצבות מוציאות קולקציות חדשות ומפתיעות של שמלות כלה, המאפרים מחליטים על מראה אחר לגמרי שישלוט בשוק השנה, הפסקול המוזיקלי של החתונה משתנה לחלוטין, וגם גני האירועים והאולמות מבצעים מתיחת פנים כדי להתאים לטרנד של עונת החתונות הקיימת. יחד עם זאת, ישנם דברים שלא משתנים כל כך מהר בעולם הזה, ולמרות שכל השאר מסביב משתנה בקצב רצחני – אותם דברים שומרים על יציבות ומבטיחים כי עוד ועוד זוגות יבחרו בהם, פעם אחר פעם.

חתונת בוטיק ייחודית

אחד הטרנדים הפופולריים, שהולך איתנו כבר שנים רבות ולא מראה סימנים של עזיבה, הוא טרנד חתונות הבוטיק האינטימיות. נכון, זוגות רבים עדיין בוחרים בחתונות יוקרה ענקיות עם מאות אורחים, אפקטים, אטרקציות וריגוש, וזה מבורך והגיוני, אך יותר ויותר זוגות, עם כל שנה שחולפת, בוחרים דווקא בחתונה האינטימית, הקרובה, בה כל מוזמן ומוזמן נבחר בפינצטה, והאולם או גן האירועים מותאם לאירוע שכמעט וניתן לקרוא לו אירוע משפחתי, בלי הפקה מפוארת אבל עם המון אהבה.

בחירת המיקום והאולם

עריכת חתונת בוטיק בצפון, במרכז או בדרום הארץ, יכולה לשנות מעט את פניה לפי המיקום, בשל מזג האוויר ההפכפך. בעוד שבמרכז הארץ נוכל לבנות על מזג אוויר נוח לחתונה כמעט בכל ימות השנה, צפון הארץ והדרום יכולים להיות מעט יותר מורכבים, לכן נבחר לתכנן את החתונה במועד שמתאים את עצמו למיקום בו בחרנו. לאחר מכן נפנה לבחור את האולם או גן האירועים בהתאם לכמות המוזמנים. ישנם אולמות מסוימים, כאלה המיועדים לחתונות גדולות, שמסרבים לקחת אירוע כאשר הוא מונה פחות ממספר מסוים של אורחים (לרוב בין 300 ל-400 יהיה מספר המינימום) אך קימים לא מעט מקומות שערוכים לקלוט חתונת בוטיק אינטימית, וישמחו לפתוח בפניכם את שעריהם, גם אם החתונה שלכם מונה 80 איש בלבד.

תוכן בחתונת בוטיק

היופי בעריכת חתונה קטנה הוא שאתם יכולים להתאים את החתונה באמת אליכם. אין צורך להתחשב ב-400 או 500 איש, אלא רק באנשים הקרובים אליכם. מה זה אומר? תוכלו לערוך את החתונה בכל שעה שתרצו (למשל תוכלו לבחור בחתונת צהריים, אפילו אם לא מדובר ביום שישי, כמו שנהוג), תוכלו לבחור למשל בקייטרינג חלבי, מה שלרוב לא נהוג בחתונה גדולה, תוכלו להתאים את המוסיקה בדיוק לטעם שלכם ולקרובים אליכם מבלי הצורך להתחשב בטעם של הקהל הרחב – בקיצור, חתונת בוטיק היא כזו שנועדה להיות ממש שלכם, מהתחלתה ועד סופה. טאצ’ יפה יכול להיות להוסיף עוד תוכן לחתונה, כזה שלא בהכרח מתאפשר בחתונה גדולה, כמו נאומים מצד החתן או הכלה, או מצד המשפחות, הקרנת סרטון או מצגת, ריקוד מיוחד של כל בני המשפחה ועוד.

שתפו